My Style
Güvenç Sönmez Ocak

Kimdir bu Güvenç Sönmez Ocak Ne iş yapar, ne yer ne içer, nerde yaşar neden adını istiklal marşımızın ilk dörlüğü olan şu satırlarından almış bu Güvenç arkadaşımız.

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Yukardaki soruların cevabını bende bilmiyorum, fakat Güvenç Sönmez Ocak başlığı olan bir yazı yazmak durumundayım, sebebide bir seo yarışına katılmak.

Güvenç Sönmez Ocak ismini internette arattığınız zaman pek fazla bir bilgiye ulaşılmıyor, sadece bir sitede bilgisayar mühendisi,   MySQL, PHP uzmanı felan yazıyor bu yarışmaya katılan bütün arkadaşlarda sadece o iki satırı kopyalayıp konu açarak yarışmaya katılmışlar.

Şimdi Güvenç Sönmez Ocak ismini bir kenara bırakıp yarışmacı arkadaşlara bir kaç mesaj verelim. Arkadaşlar madem seo yarışmasına katılıyorsunuz ve çoğunuzda hatta katılan herkes dereceye girmek istiyor fakat birkaç kişinin sitesine bakınca gördüğüm rezaleti burda yazmadan geçemeyeceğim. Öyle iki satır php mysql uzmanı yazısını kopyalayıp yapıştırarak konu açıp seo yarışmasına katılınmaz. İnanın bu yazıları Güvenç Sönmez Ocak görse o bile kızar size öyle iki satırla geçiştirdiğiniz için :))

Türkiye’mizde yazılım sektörü fazla gelişkin değil mesela bir Hindistan’ın yanında hafif kalır, tabi hintliler gibi ingilizce bilmediğinden yurdum insanı yazılımda ilerleyemiyor.  Eğer Güvenç Sönmez Ocak arkadaşımızın yazılımlar konusunda uzmanlığı doğru ise (ki doğru olduğunu tahmin ediyorum, çünkü bu isme bir kaç üniversite sitesinde rastladım) ben bundan mutluluk duyarım hatta ülkemda daha çok Güvenç Sönmez Ocak lar yetişmesini istiyorum.

Burdan Güvenç Sönmez Ocak arkadaşımıza bir selam çakarak ayzıyı birmek istiyorum, ilerleyen günlerde yeni bilgiler oluşursa güncelleme yaparız.

GÜNCELLEME:

şahinnparadisegelenekselramazancoşkusu yeni bir yarışma

http://meandeangreen.com/post/7883009588/
http://teknolojimiz.net/post/8006594912/
http://tatilyer.com/post/5739532157/
http://kendinizievinizdehissetmeyeceksinizsahinnparadiseseoyarismasi.org/post/7866183958/

  1. ramazancoskusu bunu stylem kullanıcısından yeniden blogladı
  2. trteknoloji bunu stylem kullanıcısından yeniden blogladı ve şunu ekledi:
    Kafamı takmaya başladı bu Güvenç Sönmez Ocak, her yerde karşıma çıkmaya başladı. Ben de bu yarışmaya asılıp asılmamakta...
  3. stylem bunu gönderdi